3 точки с 2 гола

13.11.2010 17:40

11-ти кръг днес от 12:00 часа  ФК"Левски-Подайва" прие на собствен терен отбора на с.Севар . Домакините спечелиха заслужено  2 : 0  и добавиха нови 3 точки в актива си. Головете паднаха във второто полувреме на мача, като през 60-тата минута на мача Ашкън Шабан беше фаулиран в наказателното поле на гости и главния съдия на мача показа бялата точка. Зад топката за изпълнение на дузпата застана централния халф ЗАИД ОСМАН-ЗАЙО и с много точен удар резултатта беше открит, което послужи като допинг за подайвенци и атакатите им станаха все по-опасни. До втория гол се стигна след като отново центарлния нападател Ашкън Шабан забеляза открилия се в чиста позиция Исмаил Неджми, който след удар с глава отбеляза второто попадение за Подайва. Така до друг гол не се стигна и мача завър при резултат 2 : 0 за ПОДАЙВА. След спечелените 3 точки отбора на ФК"ЛЕВСКИ-ПОДАЙВА" със сигурност ще се придвижи най-малко с две позиции напред, иначе следващата седмица Подайва отнова ще са домакини и този път приемаме с.Острово .