5-ти кръг отбора на Левски-Подайва измъкна точка от Гецово

02.10.2010 21:29

В съботния ден отбора на ФК"Левски-Подайва" изигра мач от 5-тия кръг на Разградското областно първенство в А група. Подайва направи реми 1:1 с Гецово, привържениците на сините изгледаха една невероятно атрактивна среща , макар и с малко голове и по задно класиране в таблицата те бяха доволни от представянето на отбора им. Левски диктуваше в мача през цялото първо полувреме, но до гол така и не можаха да отбележат. През второто полувреме Гецовлии малко се поразсъниха, но не можеха да преодолеят желязната защита на Подайвенците както и опитния им вратар. Атаките на Подайва ставаха все по-опасни и през второто полувреме играта изцяло беше изнесена в полето на Гецово, очаквания гол на сините падна в 77-мата минута на мача, след удар на десния ни бек в противниковата врата, гецовският страж направи глупава грешка и изпусна топката от ръцете си и дебнещия го Денис(Левски-Подайва),много хитро вкара топката в противниковата врата. Но радостта на Подайва не продължи дълго като в 86-тата минута на мача Гецово изравниха. Макар и изпуснатите 2 точки в последните минути на мача от ръководството на ФК"Левски-Подайва" бяха доволни от играта и представянето на младия отбор.