Загубихме с 1 : 3 в Самуил

06.11.2010 20:29

10-ти кръг гостуването на ФК"Левски-Подайва" в Самуил приключи със загуба от 1 : 3 . Реално мача беше за равен резултат, защото не беше отсъдена една дузпа за нашите през първото полувреме, а през 2-то полувреме при 3-тия гол на домакините имаше чиста засада, но такава не беше отсъдена от страничния съдия. Отсъствието на централния ни защитник Белгин Ферад повлия много лошо на отбора като неговото място беше заето от Мустафа Ахмед, но  и той напусна терена принудително след мнго груба игра от страна на противниците. Защитата ни беше в най-добрия си блясък след като някои играчи отсъстваха, а други бяха с контузии. Макар това и без отсъстващите, отбора си заслужи едната точка, но така и не успяхме. Единствения гол за Подайва отбеляза Заид Осман-ЗАЙО от дузпа. Това беше пореден мач в, който при отсъствието на титулярните ни играчи загубихме точки.